פוסט פתיחה

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי.

שמי משה וולפסון, אני סטודנט לתואר שני בביולוגיה, חובב ליקרים, אנשים מעניינים וספרים משובחים. התחלתי לטייל בסיום השרות הצבאי שלי ועד היום זכיתי לטייל לאורכו של שביל ישראל, באיטליה ובקרואטיה, בארצות הברית, ועוד טיולים שונים ומשונים ברחבי הארץ.

בתמונה אני בשביל האפלאצ'ים בארצות הברית
בתמונה אני בשביל האפלאצ’ים בארצות הברית

ניגשתי לכתיבת הבבלוג הזה בעקבות התחושה שחסר מידע בעברית למטיילים. תשובות  לשאלות הבסיסיות ביותר: “מה לארוז”? “איך מדליקים אש”? “איזה אוכל לוקחים”?  מטרת הבלוג היא לגשר בין המטיילים לידע הרלוונטי באמצעות פוסטים שמתחילים מהבסיס. הבלוג נכתב תחילה באכסנייה המכובדת של בלוגר ועובר לכאן כחלק מתהליך כולל של הפיכתו לעסק.

לסיום – יש לי מוטו בנוגע לטיולים, רעיון ששזור כחוט השני לאורך הבלוג: “כל אחד יכול לטייל”. מנסיוני האישי אני יודע שאין צורך בכישרון מולד, גם לא בכושר של יוצא סיירת או בסכומים גדולים של כסף. אחזור על זה: “כל אחד יכול לטייל”. כל שצריך הוא רצון ומעט ידע שאותו אפרט כאן בשנים הבאות. הצטרפו אלי למסע ויחד נגלה את עולם התרמילאות.

אני שואף לכך שהבלוג הזה לא יהיה מונולוג אלא דיאלוג. יש לכם רעיון מעניין שאתם רוצים לשתף? טיול מגניב שעשיתם? צרו איתי קשר.

לאחרונה העברתי את המיקוד של הבלוג מעולם הטיולים לתחומי עניין אחרים שלי. אז אל תבהלו אם בינות לפוסטים על טרקים ומזון לשטח אתם נתקלים בפוסטים על בניית הרגלים וכימות עצמי 🙂

אני ממליץ להמשיך את השיטוט בבלוג בספריית הלינקים שפתחתי.

נפגש בשבילים
משה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.